Dit is HORA 2.0, de nieuwe release van HORA per 1 november 2018. In deze versie zijn onder meer nieuwe architectuurconcepten opgenomen (zoals de applicatiefunctie) en zijn meer details opgenomen. De legacy-versie HORA 1.0 vindt u op hora1.surf.nl

Voorbeelden

ArchiMate-eigenschapdefinitie Voorbeelden
Eigenschapdefinitie-id  : Id-df382d5a-59ca-1f20-c4f0-3931f794fdc9
ArchiMate-model  : HORA 2
Datatype  : string
Meest voorkomende waarden top-20  : 
  • Negometrix System (https://platform.negometrix.com) (1)
  • SAP ERP HCM (http://www.sap.com/netherlands/solutions/business-process/human-capital-management.epx), Oracle Fusion Human Capital Management (http://www.oracle.com/us/products/applications/fusion/human-capital-management/overview/index.html), Oracle PeopleSoft Human Capital Management (http://www.oracle.com/us/products/applications/peoplesoft-enterprise/human-capital-management/index.html), Exact Synergy Enterprise (http://www.exact.nl/software/producten/exact-synergy-enterprise/over-exact-synergy-enterprise), PeopleInc. HRM (http://www.peopleinc.nl/nl-nl/) (1)
  • BlackBoard Learn Content Management (http://www.blackboard.com/Platforms/Learn/Overview.aspx), SilkRoad GreenLight (http://www.silkroad.com/HR_Software/GreenLight-Learning-Management-System/Features/Learning_Content_Management.html) (1)
  • Canvas (http://www.instructure.com), Pearson OpenClass (http://www.openclass.com/home), Moodle (https://moodle.org), BlackBoard Learn (http://www.blackboard.com/Platforms/Learn/Overview.aspx), Sakai CLE for Learning Management (http://www.sakaiproject.org), Itslearning (http://www.itslearning.nl/leerplatform), Trajectplanner (http://www.trajectplanner.nl/producten/hoger-onderwijs), ILIAS (http://www.ilias.de/docu/ilias.php?baseClass=ilrepositorygui&reloadpublic=1&cmd=frameset&ref_id=1), PEACH (http://peach3.nl/trac/) (1)
  • VIVO (http://www.vivoweb.org) , WikiXL (http://www.wikixl.nl) (1)
  • SAP BusinessObjects (http://www1.sap.com/netherlands/solutions/sapbusinessobjects/large/business-intelligence/BI-platform/index.epx), SAP NetWeaver Business Warehouse (http://www54.sap.com/pc/tech/data-warehousing/software/netweaver-business-warehouse/index.html), IBM InfoSphere Warehouse (http://www-03.ibm.com/software/products/us/en/infowarefami) (1)
  • IBM WebSphere MQ , Oracle AQ, Microsoft MQ (1)
  • BlackBoard Mobile (http://www.blackboard.com/Platforms/Mobile/Overview.aspx) (1)
  • DataCite (http://www.datacite.org/services) (1)
  • 3TU.Datacentrum Data archive (http://datacentrum.3tu.nl/en/what-we-offer/data-archive/), DANS EASY (https://easy.dans.knaw.nl/ui/home), Figshare (http://figshare.com), Dryad (http://datadryad.org) (1)
  • IQSS Dataverse Network (http://thedata.org), 3TU.Datacentrum Data lab (http://datacentrum.3tu.nl/en/what-we-offer/data-lab/), EUDAT Simple Store (http://www.eudat.eu/simple-store), OpenClinica (https://community.openclinica.com) (1)
  • METIS, SciVal PURE (http://info.scival.com/pure), Avedas Converis (http://www.avedas.com), Symplectic Elements (http://www.symplectic.co.uk) (1)
  • Figshare (http://figshare.com) (1)
  • IRIS (https://www.iris.nwo.nl/iris/help/GebruikershandleidingIrisNWO_nl.pdf) (1)
  • Ephorus (https://www.ephorus.com/nl/), iParagdigms Turinitin (http://turnitin.com), PEACH (http://peach3.nl/trac/) (1)
  • Oracle Identity Management (http://www.oracle.com/us/products/middleware/identity-management/overview/index.html) (1)
  • Oracle WebCenter Portal (https://www.oracle.com/us/products/middleware/webcenter/portal/overview/index.html), Microsoft SharePoint (http://office.microsoft.com/en-us/sharepoint/), LifeRay Portal (http://www.liferay.com), IBM WebSphere Portal (http://www-03.ibm.com/software/products/us/en/websportfami/), SAP NetWeaver Portal (http://www1.sap.com/netherlands/platform/netweaver/components/portal/index.epx) (1)
  • Scientia Syllabus Plus (http://www.scientia.com/nl/), Untis (http://www.untis.nl/basis.asp), Paralax Rostar Eduflex (http://www.paralax.nl/nl/3/planningssoftware/personeelsplanning_roosterplanning.htm), BitByBit IRIS-Planning (http://www.bitbybit-is.nl/Website/nl/software/iris-planning), Advitrae Xedule (http://www.xedule.nl) (1)
  • PeopleInc. Salaris (http://www.peopleinc.nl/nl-nl/) (1)
  • EDUgroepen (https://www.edugroepen.nl/Pages/default.aspx), Microsoft Sharepoint (http://office.microsoft.com/en-us/sharepoint/), LifeRay Social Office (http://www.liferay.com/products/liferay-social-office), Sakai CLE for Project Collaboration (http://www.sakaiproject.org/project-collaboration), BlackBoard Collaborate (http://www.blackboard.com/Platforms/Collaborate/Overview.aspx), WikiXL (http://www.wikixl.nl) (1)
Gebruikt door  :